Henkilöstö

Henkilöstömme on arvokkain voimavaramme, ja uskomme vakaasti, että henkilöstömme hyvinvointi niin työssä kuin kotonakin hyödyttää meitä sekä yrityksenä että yksilötasolla.

Jalmari

Janhunen

Managing Director

Croisette Finland

jalmari.janhunen@croisette.fi

+358 50 505 0387

Sami

Viitala

Senior Leasing Manager

Finland

sami.viitala@croisette.fi

0400 149 302

Elisa

Kivivuori

Leasing Manager

Croisette Finland

elisa.kivivuori@croisette.fi

+358 400 148 660

Mira

Taponen

Leasing manager

Croisette Finland

mira.taponen@croisette.fi

+358 400 149 561

Perttu

Högerman

Partner

Croisette Finland

perttu.hogerman@croisette.fi

+358 400 14 95 72

Vilma

Puusaari

Trainee, Leasing

Croisette Finland

vilma.puusaari@croisette.se

Jussi

Suontausta

Trainee, Transactions

Croisette Finland

jussi.suontausta@croisette.fi

+358 50 512 1707

1