Ota yhteyttä

 

Vuonna 2015 perustettu Croisette Real Estate Partner haastaa jatkuvasti muut toimijat kilpailuun – toimijat, jotka ovat tehneet aina kuten ennenkin, vaikka parempiakin vaihtoehtoja olisi ollut tarjolla. Visiomme on luoda entistä dynaamisempi markkinaympäristö, joka samalla kannustaa ja kehittää myös kilpailijoitamme. Croisette ei pysähdy, kehitymme ja erotumme muista myös tulevaisuudessa, sillä uskomme vakaasti, että näin edesautamme koko kiinteistöalaa.

 

Ota yhteyttä

Työntekijämme

Kaikki työntekijät

Jalmari

Janhunen

Managing Director

Helsinki

jalmari.janhunen@croisette.fi

+358 50 505 0387

Sami

Viitala

Senior Leasing Manager

Helsinki

sami.viitala@croisette.fi

0400 149 302

Elisa

Kivivuori

Leasing Manager

Helsinki

elisa.kivivuori@croisette.fi

+358 400 148 660

Mira

Taponen

Leasing manager

Helsinki

mira.taponen@croisette.fi

+358 400 149 561

Perttu

Högerman

Partner

Helsinki

perttu.hogerman@croisette.fi

+358 400 14 95 72

Vilma

Puusaari

Trainee, Leasing

Helsinki

vilma.puusaari@croisette.se

Jussi

Suontausta

Trainee, Transactions

Helsinki

jussi.suontausta@croisette.fi

+358 50 512 1707

Toimistomme

 

Croisette Real Estate Partner on nopeiten kasvava ja innovatiivisin konsulttiyritys Pohjoismaiden kiinteistöalalla. Me edustamme alan kehittyneintä ajattelua. Omistautunut tiimimme tarjoaa laadukasta konsulttipalvelua vuokrauksen, kiinteistötransaktioiden, sekä arvioinnin ja analyysin parissa.

TOUCH
Reykjavík
Reykjavík

Hafnarstræti 19
101 Reykjavik
+354 569 9090

Ota yhteyttä!

Tiedätkö jo mitä etsit? Tarvitsetko neuvoa?

Täytä alla oleva lomake, niin otamme sinuun yhteyttä!